Zespół

Adam Ulita

Do roku 2008 Adam Ulita zatrudniony był w Kancelarii Adwokackiej Ryszarda Ulity jako prawnik – asystent adwokata następnie zaś jako aplikant. W latach 2004-2008 Adam Ulita odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Adam Ulita jest członkiem Okręgowej Izby Prawnych w Gdańsku. Radca Prawny Adam Ulita jest wykładowcą w Powiślańskiej Wyższej Szkole Zarządzania w Kwidzynie. Prowadził zajęcia z studentami z ochrony własności intelektualnej.

Ryszard Ulita

Adwokat Ryszard Ulita jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie (rocznik 1961). W czasie wieloletniej kariery zawodowej był patronem kilkunastu aplikantów. Adwokat Ryszard Ulita prowadzi własna Kancelarię Adwokacką. Jest specjalistą prawa karnego, rodzinnego oraz przepisów prawa z zakresu rynku pracy. Przez Ryszard Ulita i Adama Ulita na co dzień pracują w kancelarii w tej samej siedzibie.

Współpracownicy

Radca Prawny Adam Ulita stale współpracuje z prawnikami i kancelariami prawnymi z terenu Miasta Kwidzyna jak i całego kraju. Wśród prawników i kancelarii z spoza terenu Miasta Kwidzyna wymienić można między innymi  Kancelarię Radców Prawnych Mikulski & Wspólnicy w Krakowie, Kancelarię Radców Prawnych Kozikowski, Kaszewski i Wspólnicy w Gdyni, Kancelarią Notarialną Notariusza Marka Krulla w Elblągu. Radca Prawny Adam Ulita współpracuje także z biurami pośrednictwa obrotu nieruchomościami oraz doradcami podatkowymi.