KONTAKT:
tel: (055) 261 07 00
e-mail: biuro@ulita-radca.pl

kancelaria

zakres usług

zespół

partnerzy

zadaj pytanie

kontakt

ZESPÓŁ

Kancelaria prowadzona jest indywidualnie przez Radcę Prawnego Adama Ulitę.

Od początku swej pracy w zawodzie Radca Prawny Adam Ulita posiada możliwość korzystania z kilkudziesięcioletniego doświadczenia zawodowego swego ojca – Adwokata Ryszarda Ulity. Rodzinna więź powoduje niepowtarzalną atmosferę firmy wielopokoleniowej, w której wiedza, doświadczenie i kultura prawnicza przekazana została „z ojca na syna”. Jednocześnie Radca Prawny Adam Ulita skupia się na wdrażaniu nowoczesnych standardów i zasad praktyki prawniczej. Dzięki temu łączy i równoważy nowoczesność z konserwatywnymi wartościami – rzetelnością i solidną pracą.

 

Adam Ulita

Do roku 2008 Adam Ulita zatrudniony był w Kancelarii Adwokackiej Ryszarda Ulity jako prawnik - asystent adwokata następnie zaś jako aplikant. W latach 2004-2008 Adam Ulita odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Adam Ulita jest członkiem Okręgowej Izby Prawnych w Gdańsku. Radca Prawny Adam Ulita jest wykładowcą w Powiślańskiej Wyższej Szkole Zarządzania w Kwidzynie. Prowadził zajęcia z studentami z ochrony własności intelektualnej.

Ryszard Ulita

Adwokat Ryszard Ulita jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej  w Lublinie (rocznik 1961). W czasie wieloletniej kariery zawodowej był patronem kilkunastu aplikantów. Adwokat Ryszard Ulita prowadzi własna Kancelarię Adwokacką. Jest specjalistą prawa karnego, rodzinnego oraz przepisów prawa z zakresu rynku pracy. Przez Ryszard Ulita i Adama Ulita na co dzień pracują w kancelarii w tej samej siedzibie.

Anna Nalikowska

Odbywa aplikację adwokacką prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Gdańsku, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, współpracownik kancelarii od 2009 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym, handlowym, rodzinnym oraz w postępowaniach podatkowych.

Współpracownicy

Radca Prawny Adam Ulita stale współpracuje z prawnikami i kancelariami prawnymi z terenu Miasta Kwidzyna jak i całego kraju. Wśród prawników i kancelarii z spoza terenu Miasta Kwidzyna wymienić można między innymi  Kancelarię Radców Prawnych Mikulski & Wspólnicy w Krakowie, Kancelarię Radców Prawnych Kozikowski, Kaszewski i Wspólnicy w Gdyni, Kancelarią Notarialną Notariusza Marka Krulla w Elblągu. Radca Prawny Adam Ulita współpracuje także z biurami pośrednictwa obrotu nieruchomościami oraz doradcami podatkowymi.

 
Kancelaria Radcy Prawnego w Kwidzynie, Adam Ulita, pomoc prawna Grudziądz, obługa podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, firm, spółek, adwokat.